|
Musi być plan B, żeby w razie czego nie szukać na wariata. Sobolewski to żaden pewniak, zawalił w poprzedniej rundzie większość meczy. Jeżeli teraz nie będzie regularnie punktował to przynajmniej nie będzie szukania następcy, okresu przejściowego, uczenia się zespołu etc.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|