Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 10.02.2023, 22:46
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Druga połowa to już klasyczna Wisła, mogliśmy coś strzelić jak i coś stracić. Kamyczek do ogródka na początek ta druga połowa, Panie Sobolewski.
Bo przecież trzeba się do czegoś przypieprzyć .

Niby kiedy mogliśmy stracić?

Wiadomo, że powinniśmy strzelić jeszcze ze dwie spokojnie gdyby było więcej wyrachowania... Ale jest wygrana zero z tyłu trzy punkty tylko się cieszyć.

Moltenis to jest tykająca bomba, połowa "okazji" Resovii to jego zasługa, bramki też nie strzelił bo piłkę kopnął w stronę własnej bramki, gdyby nie swojak obrońcy to byłoby pozamiatane.

Bardzo dobry Duda, odważnie, finezyjnie jak złapie pewność to pozamiata tą śmiszną ligę...

Sędziowie niewidomi jak zwykle...

ps. Do malkontentów. "Resovia mało pokazała" bo gra się tak jak przeciwnik pozwala.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.02.2023 o godz. 22:49.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując