|
Pytanie ile w dzisiejszym meczu było naszej siły, a ile słabości Resovii która niewiele pokazała. To co ważne, to że Hiszpanie pokazali próbkę umiejętności. Mieć kogoś z dośrodkowaniem na obu skrzydłach a nie mieć nikogo - gigatnyczna różnica. Do tego to nie są jakieś panienki, dzielnie znosili kopanie przez rzeszowskich drwali.
Niestety, nasza gra obronna nie wygląda za różowo, Resovia bardzo łatwo wypracowywała sobie okazje, zabrakło im umiejętności. Znowu siedliśmy w 60-tej minucie. Silniejszy rywal to wykorzysta.
Jechałem po Dudzie to dziś go wyróżnię - napędził drugą akcję bramkową, miał dużo odbiorów i wywalczył sporo fauli.
Kontuzja Bashy - Hiszpan do środka? Nie miałbym nic przeciwko.
Dobry początek, ale nie na tyle żeby obawy zniknęły. Zwlaszcza że - niestety - druga połowa to już klasyczna Wisła Sobolewskiego/Brzęczka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2023 o godz. 22:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|