FraMat napisał(a):

Jeśli dzisiaj gra i wynik będą kiepskie po przepracowaniu okresu przygotowawczego i sprowadzeniu/sprawdzeniu nowych piłkarzy, sam będę pierwszy życzył Wiśle nowego trenera.
Okaże się już dzisiaj.
|
Jak wygramy dziś to tak samo będziemy musieli wygrać za tydzień, trzy i dziesieć.
Jak dziś nie wygramy to się zrobi nieprzyjemnie, poza tym jak wyżej.
Ale tak czy owak trzeba patrzeć na całą przyszłą rundę.