|
Nie wiem doprawdy skąd wzięła się nagonka na Sobolewskiego.
Coś już konkretnie zawalił?
Coś zepsuł?
A może to jakaś nowa moda?
Albo klakierstwo sterowane przez tych, którzy już nie mogą dłużej doić Wisły?
Zastanawiam się.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|