Karherop napisał(a):

Zgadzam się, nie trzyma. I zdaje się kolejny raz sobie udowadniać że brak wywiadów przez większość kariery piłkarskiej był dobrym ruchem.
Ale też zdania nie zmienię, więcej się o tym mówi niż to jest warte. Trener powiedział co chciał. Chciał utajnić sparing, chciał się do tego odnieść, temat do zapomnienia. Jak będą wyniki to obroni tą postawę, jak ich nie będzie to pogrąży. Mourinho jest taki przez całą karierę trenerska, ale ze osiąga wyniki to już nikogo to nie grzeje.
|
O to chodzi że Sobolewski Mourihnio nie jest. Geniuszom wybacza się więcej niż słabym wyrobnikom.