krysztal napisał(a):

|
No czyli nie trzyma ciśnienia.Jak go ci wredni dziennikarze podpalili przed sparingiem?Co takiego usłyszał,że nie olał tego tylko dusił tydzień w sobie i nie pytany o ta sprawę wylał żale na konferencji?
|
Był kąśliwy komentarz z "Gazecie Polskiej" gdzie pisano to co tutaj - że jeśli Sobolewski robi taki cyrk przed 14-tą Resovią to chyba nie do końca wierzy w tą świetnie wykonaną pracę. Nic więcej sobie nie przypominam. Sorry, jeśli coś takiego sprawia że Sobolewski zaczyna budować twierdzę...