Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 10.02.2023, 13:26
krysztal napisał(a):Wyświetl post
No czyli nie trzyma ciśnienia.Jak go ci wredni dziennikarze podpalili przed sparingiem?Co takiego usłyszał,że nie olał tego tylko dusił tydzień w sobie i nie pytany o ta sprawę wylał żale na konferencji?
Był kąśliwy komentarz z "Gazecie Polskiej" gdzie pisano to co tutaj - że jeśli Sobolewski robi taki cyrk przed 14-tą Resovią to chyba nie do końca wierzy w tą świetnie wykonaną pracę. Nic więcej sobie nie przypominam. Sorry, jeśli coś takiego sprawia że Sobolewski zaczyna budować twierdzę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2023 o godz. 13:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując