Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 10.02.2023, 11:33
Jest wiślakiem w głębi serca (w przeciwieństwie do Brzęczka) jakkolwiek by to w obecnej i poprzedniej sytuacji nie brzmiało.
Nie jest najemnikiem, który przyszedł, żeby na Wiśle się wypromować czy odcinać kupony.
Pamiętam jego postawę wobec ogrodnika Probierza, pamiętam łzy w oczach, kiedy "dziękowano" mu za grę w Wiśle i odsyłano do Górnika.
Pamiętam jak potrafił zmotywować piłkarzy w 2017 rok wygrywając z sąsiadką 4:1 na jej terenie po odejściu Ramireza.

Oczywiście, patrz mój podpis poniżej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując