|
@wolfy
Sobol jest jaki jest, jak się obroni wynikami to wyjdzie na niego. Bedzie mógł zamykać połowę sparingów/treningów i nic nikomu do tego. A że dziennikarze go podpalili jeszcze przed samym sparingiem, to mu się ulało.
Trenerzy nie takie bzdury wygadują i póki są wyniki to ok się wybacza.
I z tym pośmiewiskiem... Naprawdę ktoś to oglądał poza kibicami Wisły? A i tutaj bym się kłócił czy 3.5k to chociaż 5% kibiców Wisły. Kto w ogóle przywiązuje do nich wagę?!
|