Karherop napisał(a):

Kolejni co przeżywają, jakby słowa na konferencjach miały jakiekolwiek znaczenie..
Ostateczny typ na wiosnę:
1. ŁKS
2. Wisła
3. Puszcza
4. Arka
5. Stal
6. Bruk-bet
|
Chłop już ewidentnie nie wyrabia, przygotował sobie monolog o wrednych sabotażystach ryjących pod nim i czekał na pytanie o tajny sparing, pytanie nie padło ale żal żeby się dobry tekst zmarnował to na koniec go sobie wygłosił. Żałuję że nie widziałem min dziennikarzy. Problemem jest nawet nie to że ośmiesza siebie i Wisłę tylko że niepotrzebnie szuka spisków i robi smród wokół klubu kiedy jego obowiązki leżą gdzie indziej. Zawsze MUSIMY być pośmiewiskiem nie tylko na boisku ale też na konferencjach i wydając oświadczenia?
Sobolewski niech się zajmie grą zespołu bo ta za jego kadencji wygląda żenująco. Będzie wygrywał na boisku to wszyscy będą szczęśliwi.
Czego nam wszystkim życzę, ale w co średnio wierzę. No chyba że Hiszpanie od Kiko okażą się asami i sami pociągną ten wózek.