skarabeus napisał(a):

Ja nie mam bladego pojecia Serce mowi ze bedzie, logika, ze skoro Kiko robil transfery, to sa to realne wzmocnienia. Ale ta sama logika podpowiada, ze robiac stale to samo nie mozna oczekiwac innych rezultatow niz wczesniej. A troche robimy to samo (Sobol).
|
No tak cała nadzieja w Kiko Ramirezie
ze ktos przyjdzie ,posprząta tą stajnie Augiasza i bedzie lepiej.
tylko który to juz raz

Wujki,Nowaki i inne tez juz nieobecne ,wykonali tytaniczną pracę i teraz brylują na salonach.
pilkarze oczywiscie standardowo "bedzie awans",no jakos przez poł roku hasło tego sloganu ich nie obowiazywało ,stad miejsce w tabeli jest jakie jest.
tu trzeba skonczyc z mysleniem "no sory zjebałem" ale w koncu zaczać odwracać złą kartę ktorą Wisla trzyma w reku juz dobre kilka lat i to realnie a nie tylko poprzez piekne puste slogany przed rundą.Czy z tej pseudo gry nagle ulepiło sie cos co pozwoli grac w piłe,jakies schematy ,cokolwiek? ja przez cała 1 runde nie zawazylem w naszej grze nic co by bylo swiatełkiem w tunelu do awansu.A mamy za rywali nie Legie czy Lecha,ale tuzów z Gdyni, Niepołomic czy Głogowa.
Czas nas szybko zweryfikuje,nawet juz jutro.