serek.c2 napisał(a):

|
Prezes klubu, zamknięta grupa Socios na fb.
|
Dziękuję za info. Liczę tu sobie parę rzeczy korzystając z czasu ferii, po nadrobieniu zaległości i odsłuchaniu wszystkich ostatnich briefingów i spotkań z władzami. Myślałem, że są jakieś większe szczegóły tych 12%, ale jeśli to wypowiedź naszego prezesa na FB to nie ma co tych danych poważnie traktować - to źródło jest od dawna wybitnie na bakier z wiarygodnymi liczbami.
A nawet jeśli tym razem to akurat prawda to bez wiedzy, czy chodzi o % z wynagrodzeń zawodników, czy z wynagrodzeń pierwszej drużyny (z sztabem), czy może z całego budżetu wynagrodzeń w spółce i tak nic konkretnego nie da się z tego newsa wyciągnąć. W pierwszym przypadku to pewnie jakieś 110-120 tys.na miesiąc, w drugim ok 130-140 tys. a w trzecim pewnie ponad 200 tys. miesięcznie. Dość spektakularny rozrzut.