Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7812
Stary 09.02.2023, 11:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W klubie (przynajmniej w ostatnich latach) nie pogodzono się z realnym miejscem na rynku, bo wielokrotnie trzeba było brać co jest. Bo i Plewke chciała Slavia Praga 4 lata temu, o Bukse i Hoyo na pewno były zapytania. Jedyny Polak jakiego w tym czasie spieniezylismy to Mateusz Lis. Pytanie oczywiście czy te oferty leżały na stole, bo to też czesto jest bardziej życzeniowe..
Lis? Spieniężyliśmy? To niestety nie jest prawda...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując