Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7806
Stary 08.02.2023, 22:34
Przede wszystkim to Szot nie powinien być traktowany jako piłkarz.
Bo nie ma podstawowych umiejętności w tym zakresie.
Natomiast co do Wachowiaka i jego rzekomym "zdrowiu do biegania":
zapamietałem taki obrazek z meczu w Rzeszowie ze Stala, jeszcze w 1 połowie, jak Wachowiak po kolejnym.nieudanym powrocie stoi trzymając się pod boki i ciężko, naprawdę cieżkonoddycha.
Bo on biegał bardzo, bardzo glupio przede wszystkim
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując