Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7803
Stary 08.02.2023, 21:13
Jaroch to była okazja transferowa. Ograny piłkarz w realiach 1 ligi, z wolnego kontraktu, grzechem byłoby go nie zakontraktować. Nie ma co wiązać go z innymi pozycjami.

Na lewą stronę długo szukano zawodnika (o czym przecież mówił sam Brzęczek), ale po 5 kolejkach kupił go Wachowiak swoją grą. I nie wyglądał wtedy jeszcze tak tragicznie. Ot przeciętny ligowy dżemik który ma prawo bytu gdy cała drużyna gra dobrze i punktuje. Uwierzono że tak będzie całą rundę. Jak wiemy tak nie było.

Ciężko nie zgodzić się z konkluzjami wyżej, bardzo trafna analiza.
Odpowiedz cytując