Trochę z Markiem namieszaliście i sam się pogubiłem. Czyli jednak jest mniej dostępnych miejsc, niż myśleliśmy.
Szneka napisał(a):

|
Chce kupić bilet ale nie będę na meczu. poczekać do samego końca sprzedaży czy mogę kupić i komuś dać?
|
Można już kupić i przekazać komuś, instrukcja:
https://www.twitter.com/SociosWisla/...6617931608065?