|
@Książe rozprawianie o spadku było już dziesiątki razy i moja konkluzja była zawsze taka sama. Wisła na spadek zasłużyła, ale sam spadek był wypadkową wielu innych, często losowych czynników. My się slizgalismy 2 lata, są zespoły które się ślizgały i 7 lat.
Nikt mi nie powie że na spadek w tamtym sezonie nie zasłużył również Śląsk Wrocław, bo grał większy piach od nas, no ale nie spadł i to już historia.
Te kwoty za Wachowiaka to widzę że są wyższe z każdym kolejnym postem . Poszło na niego 500k, został sprzedany za 100k. Przy kwotach za Fazlagicia to małe piwo. Trochę tak jest że zawsze po wtopach się pyta kto go sprowadził, ale dlaczego nie pytamy kto sprowadził Mahdouiego, Yeboaha czy Lisa? Wisla nie ryzykując nigdy się od dna nie odbije. Dobrze mieć na takie stanowiskach osoby kompetentne, ale jak również widać te najbardziej kompetentne najbardziej zawiodły.
|