Karherop napisał(a):

|
Można się zastanawiać czy już z Balta i Wachowiakiem nie jest na plusie. Colley to obecnie może być najwyższy kontrakt po LF w drużynie więc bez dwóch zdań byłby mocny plus.
|
Nie wiem ile dają naszym młodym i czy Wachowiak faktycznie był obciążeniem, ale już taki Balta pewnie trochę zarabiał. Colley ma kontrakt z czasów Pasiecznego a wtedy sobie nie żałowano. Zejście z kontraktu Plewki też pewnie nieco budżet płacowy odchudziłoby, ale musi znaleźć się chętny. Swoją postawą na boisku nie bardzo daje argumenty ew. kupcom, zresztą Colley też.
Z droższych pilkarzy praktycznie jeden Fernandez daje jakieś argumenty że pensji nie bierze za darmo, reszta się skompromitowała.