Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91518
Stary 08.02.2023, 01:06
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Można się zastanawiać czy już z Balta i Wachowiakiem nie jest na plusie. Colley to obecnie może być najwyższy kontrakt po LF w drużynie więc bez dwóch zdań byłby mocny plus.
Nie wiem ile dają naszym młodym i czy Wachowiak faktycznie był obciążeniem, ale już taki Balta pewnie trochę zarabiał. Colley ma kontrakt z czasów Pasiecznego a wtedy sobie nie żałowano. Zejście z kontraktu Plewki też pewnie nieco budżet płacowy odchudziłoby, ale musi znaleźć się chętny. Swoją postawą na boisku nie bardzo daje argumenty ew. kupcom, zresztą Colley też.
Z droższych pilkarzy praktycznie jeden Fernandez daje jakieś argumenty że pensji nie bierze za darmo, reszta się skompromitowała.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2023 o godz. 01:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując