Karherop napisał(a):

|
Z sędziowania też była rekonstrukcja, ale ostatniej rundy w ekstraklasie.
|
Tak źle to nie sędziują u nas, może poza meczem z Piastem za Hybali który był w 100% skręcony, ale tam zawiesili sędziów. Pewnie też o bukmacherkę chodziło.