sandomingo napisał(a):

|
Czyli gdyby udało się opchnąć Colleya to bilans byłby pewnie bliski 0.
|
Można się zastanawiać czy już z Balta i Wachowiakiem nie jest na plusie. Colley to obecnie może być najwyższy kontrakt po LF w drużynie więc bez dwóch zdań byłby mocny plus.