|
Niby pisałem wcześniej, że czekam na nową rundę bez emocji, ale ostatni tydzień strasznie się wlecze.
Niech już będzie ten piątek i niech wiem: będzie chleb z tej mąki czy nie będzie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|