Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91508
Stary 07.02.2023, 10:30
"Po owocach ich poznacie". Od wielu lat mydlą nam oczy opowieściami o tym, jak to oni się nie starają, jak to oni ciężko pracują... tylko że nic z tego nie wynika, wręcz przeciwnie z roku na rok jest coraz gorzej! Jestem od jakiś paru lat sceptycznie nastawiony co do tych obietnic, uwierzę jak zobaczę Wisłę po 5 kolejkach w czubie tabeli.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując