Skawa Wadowice napisał(a):

Ja nie wierzę w obietnice awansu. Co runde słysza szumne zapowiedzi. A wychodzi na to ze staczamy się coraz niżej.
Wierzę natomiast, że mamy zespół najlepszy w tej buraczanej 1 lidze.
2:1 dla Wisły
|
To ile tych rund mamy już w 1 lidze? 5?
Przed poprzednia nikt nie zapowiadał awansu