Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 06.02.2023, 22:08
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wierzę w obietnice awansu. Co runde słysza szumne zapowiedzi. A wychodzi na to ze staczamy się coraz niżej.
Wierzę natomiast, że mamy zespół najlepszy w tej buraczanej 1 lidze.
2:1 dla Wisły
To ile tych rund mamy już w 1 lidze? 5?

Przed poprzednia nikt nie zapowiadał awansu
Odpowiedz cytując