|
Mi go akurat szkoda. Dopóki drużyna dobrze punktowała potrafił się wyróżniać, potem gdy wpadliśmy w kryzys to się dostosował poziomem do reszty drużyny. Młody jest, ma prawo do wachań formy. Moim zdaniem spośród młodzieży był lepszy od Dudy czy Młyńskiego, Talar był tylko lepszy wśród młodych imo.
No ale cóż forumowa prasa była zła, a wiadomo że Jaro forum czyta.
|