|
Chciałbym żeby poprawiła się atmosfera wokół Klubu. Piłkarzom i całemu sztabowi przyda się trochę spokoju. Dlatego mam nadzieję, że wygramy zdecydowanie, ale też zobaczymy zalążek solidnej drużyny. Jak chodzi o sam awans to będzie ciężko, strata jest duża. Ważne żeby walczyli do samego końca
|