LucjuszWielki napisał(a):

Wachowiak definitywny do Stali Rzeszów.
"Krakowski klub zapewnił sobie procent od kolejnego transferu 21-letniego obrońcy. Ponadto w porozumieniu ze Stalą Rzeszów zawarta została klauzula o braku możliwości występów zawodnika przeciwko Wiśle Kraków."
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...z-wisly-krakow
|
Definitywny za to, że nie będzie przeciwko nam grał plus może kilka gruszek na wierzbie
