|
Jak to co rundę słyszysz szumne zapowiedzi? Przecież przed rundą jesienną największy zarzut do zarządu i sztabu był taki, że nie zapowiedzieli wprost walki o powrót do Ekstraklasy.
Ja obstawiam awans do ESY po barażach.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 06.02.2023 o godz. 18:45.
|