" Uważam, że wykonaliśmy tu z klubem naprawdę dużą pracę. W przypadku wszystkich zawodników te nowe kluby przejęły odpowiedzialność za ich pensje, w niektórych przypadkach bardzo wysokie. Jestem tym bardzo usatysfakcjonowany. Za praktycznie te same pieniądze odmieniliśmy kadrę, pozyskując zawodników relatywnie młodych, którzy - wierzę w to - dadzą nam dobre wyniki i mogą być też inwestycją w przyszłość klubu. Zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy, oddając do innych zespołów zawodników, na których obecnie trener nie planował stawiać, a którzy stanowili obciążenie dla budżetu klubu. Pozyskaliśmy natomiast piłkarzy w dobrym wieku, niektórzy z nich zaryzykowali przy tym swoje dotychczasowe kontrakty. Jestem generalnie bardzo zadowolony..."
"Czyli podsumujmy: z tych funduszy zaoszczędzonych na dotychczasowych kontraktach zawodników odchodzących byliście w stanie mniej więcej sfinansować nowe ruchy transferowe. w tym okienku, tak?
Tak. Mniej więcej wyszło to na zero. Za mniej więcej te same pieniądze byliśmy w stanie pozyskać tych nowych graczy. Oni przyszli tu podejmując ryzyko i stawiając na awans Wisły i na jej sukcesy"
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...-d,nId,6580642