Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.02.2023, 21:10
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję na 3 punkty po grze dającej chociaż cień nadziei, że coś z tego będzie.
Mam to samo.

I ta nadzieja że kiedyś ten pech się od nas odwróci. Dużo zostało zrobione aby w końcu tak się stalo (co nie znaczy że nie mogło być więcej, lepiej, inaczej).

Ktoś powiedział że Wisła jest Hiobem polskiej piłki. Pora żeby przestała nim być.

Jak mamy liczyć się w walce o baraże to innego wyjścia niż 3 punkty w piątek sobie nie wyobrażam.
Odpowiedz cytując