Patryko napisał(a):

|
Mam nadzieję na 3 punkty po grze dającej chociaż cień nadziei, że coś z tego będzie.
|
Mam to samo.
I ta nadzieja że kiedyś ten pech się od nas odwróci. Dużo zostało zrobione aby w końcu tak się stalo (co nie znaczy że nie mogło być więcej, lepiej, inaczej).
Ktoś powiedział że Wisła jest Hiobem polskiej piłki. Pora żeby przestała nim być.
Jak mamy liczyć się w walce o baraże to innego wyjścia niż 3 punkty w piątek sobie nie wyobrażam.