Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.02.2023, 19:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ja, natomiast, mam nadzieję, że zobaczymy chociaż jakiś zalążek dobrze budowanej drużyny, jakieś przemyślane ustawienie, jakieś przemyślany sposób budowania akcji, elementy pozwalające wierzyć, że w kolejnych meczach nie będziemy musieli liczyć na żaden szczęśliwy traf, lecz że wszystko jest w rękach tej, oby drużyny, a nie zbieraniny kopaczy.
Że będzie szybkość, będzie siła w starciach 1 na 1, będzie agresja boiskowa i panowanie nad wydarzeniami na boisku.

...
ale się rozmarzyłem
Coś z tego zauwazyłes w sparingach bo ja trochę ślepy już jestem z racji wieku i widziałem u Nas w większosci indywidualne akcje ,może przeoczyłem a moze było to w piątkowym sparingu ale tgo nie widziałem
Odpowiedz cytując