|
Ja, natomiast, mam nadzieję, że zobaczymy chociaż jakiś zalążek dobrze budowanej drużyny, jakieś przemyślane ustawienie, jakieś przemyślany sposób budowania akcji, elementy pozwalające wierzyć, że w kolejnych meczach nie będziemy musieli liczyć na żaden szczęśliwy traf, lecz że wszystko jest w rękach tej, oby drużyny, a nie zbieraniny kopaczy.
Że będzie szybkość, będzie siła w starciach 1 na 1, będzie agresja boiskowa i panowanie nad wydarzeniami na boisku.
...
ale się rozmarzyłem
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|