Niestety, doszło do wycieku informacji ze strony Siarki która podała wynik meczu. Mam nadzieję że nie naprowadzi to Resovii na tajny plan taktyczny Sobolewskiego. Na przyszłość trzeba jednak uszczelnić treningi. Wróg nie śpi!
Szpiedzy Resovii próbowali odkryć tajniki Wiślackiej taktyki.
P.S. Ale muszą mieć polew w sztabie Resovii... Sobolewski już chyba obsrany po daszek czapeczki skoro taki cyrk robi. Niedługo zobaczymy te niesamowite rozwiązania taktyczne które tak ukrywał. Mam nadzieję że to nie "dajta piłkę Fernandezowi i niech coś wyczaruje". To akurat nic nowego.