|
Ale co Wy tu dyskutujecie o poziomie piłkarzy? Nie wiadomo jaki prezentują poziom bo dotychczas grali w gównianej drużynie prowadzonej przez fajtłapę bez pojęcia, który bał się własnego cienia. To nie rzut oszczepem. Bez pomocy kolegów każdy gra słabiej niż potrafi.
|