wolfy napisał(a):

|
Gdyby nie Fernandez teraz bylibyśmy pewnie na miejscu spadkowym.
|
Ta. Szkoda tylko, że z Fernandezem zrobiliśmy 1,15/mecz, a bez niego 1.8/mecz. Żeby było śmieszniej z Dudą na kierownicy zrobiliśmy 2.0/mecz. Troszkę to bardziej skomplikowane, niż się niektórym wydaje, ale to problem Sobolewskiego/Kiko i niech oni go diagnozują i rozwiązują. Niekoniecznie w nich wierzę, ale mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie im przeszkadzał w pracy.