Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7793
Stary 03.02.2023, 20:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie Fernandez teraz bylibyśmy pewnie na miejscu spadkowym.
Ta. Szkoda tylko, że z Fernandezem zrobiliśmy 1,15/mecz, a bez niego 1.8/mecz. Żeby było śmieszniej z Dudą na kierownicy zrobiliśmy 2.0/mecz. Troszkę to bardziej skomplikowane, niż się niektórym wydaje, ale to problem Sobolewskiego/Kiko i niech oni go diagnozują i rozwiązują. Niekoniecznie w nich wierzę, ale mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie im przeszkadzał w pracy.
Odpowiedz cytując