Karherop napisał(a):

|
Sklad jest przeciętny, ale oceniać trzeba go przede wszystkim przez pryzmat rywali. Z którą drużyna zamieniłbys się kadra w 1 lidze? Słucham?
|
Czyli powinno być miejsce 1 lub 2. Teraz nie ma tego parodysty, który przeszkadzał, więc zwycięstwa seryjne z automatu

...
Takie pytania to stawia się dziennikarzom, którzy zawodowo zajmują się Iszą ligą. Nikt normalny chyba nie ogląda tej ligi(za wyjątkiem swojego zespołu), więc co za tym idzie nie odpowie na takie pytanie. Pomijam już takie oczywistości, że można mieć niezłych piłkarzy, ale oni nie tworzą i nie stworzą drużyny.
Dla mnie to skład taki na środek tabeli właśnie, chociaż przypuszczam że to solidnie jebnie(ten cały szrot sprowadzany z Hiszpanii vs walka w polskiej drugiej lidze, jakoś sobie tego nie wyobrażam).