Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7790
Stary 03.02.2023, 13:50
Chcesz na siłę udowodnić jakich to nie mamy leszczy w składzie, ok. Nie podałeś ani jednego konkretnego faktu by to udowodnić. Sklad jest przeciętny, ale oceniać trzeba go przede wszystkim przez pryzmat rywali. Z którą drużyna zamieniłbys się kadra w 1 lidze? Słucham?

Na jesień gralismy naszym drugim składem z pierwszym składem Legii II, drużyny na poziomie Wieczystej . Rozjechaliśmy ich, a Duda wyglądał 2x lepiej od rówieśników z Warszawy.

Takze te chłopaki z hurtowni (jak to mawiasz) go raczej nie pogonią.

Idąc zresztą takim tokiem rozumowania powinniśmy w rundzie wiosennej spaść z 1 ligi. Przyjmujesz zakład że tak się nie stanie?
Odpowiedz cytując