|
Chcesz na siłę udowodnić jakich to nie mamy leszczy w składzie, ok. Nie podałeś ani jednego konkretnego faktu by to udowodnić. Sklad jest przeciętny, ale oceniać trzeba go przede wszystkim przez pryzmat rywali. Z którą drużyna zamieniłbys się kadra w 1 lidze? Słucham?
Na jesień gralismy naszym drugim składem z pierwszym składem Legii II, drużyny na poziomie Wieczystej . Rozjechaliśmy ich, a Duda wyglądał 2x lepiej od rówieśników z Warszawy.
Takze te chłopaki z hurtowni (jak to mawiasz) go raczej nie pogonią.
Idąc zresztą takim tokiem rozumowania powinniśmy w rundzie wiosennej spaść z 1 ligi. Przyjmujesz zakład że tak się nie stanie?
|