|
Też mi się wydaję, że zimowe wzmocnienia jasno wskazują, że Królewski idzie va banque i chce awansować w tym sezonie. Ekstraklasa to z samych praw TV kilka milionów PLN, których w przyszłym sezonie będzie bardzo brakować.
Teraz przydałoby się jeszcze zejść z paru kontraktów piłkarzy kopiących się po czołach, aby jak najbardziej zejść ze zobowiązań bieżących.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|