Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91494
Stary 03.02.2023, 11:53
Przy obecnych nakładach na 1 drużynę (Hiszpanie nie przyszli za darmo, Sapała przed chwilą grał w esie), brak awansu to będzie katastrofa. Nie wiem czy w ogóle się z tego podniesiemy bez poważnego sponsora strategicznego, który sypnie groszem. Módlmy się o awans, bo wydaje mi się, że Królewski postawił wszystko na jedną kartę, albo wóz albo przewóz.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując