|
Z pierwszego składu odszedł Hugi i IJB. Doszedł rozsądny DM i Hiszpańska Inkwizycja, która słabsza nie będzie (ciężko). Czy Lewy obrońca będzie lepszy od Wachowiaka? Czy lewy pomocnik będzie lepszy od Młyńskiego? Czy Sapała będzie lepszy od Balty? Ku.rwa jeśli nie, to naprawdę nie da się niżej zawiesić poprzeczki. Powinniśmy być mocniejsi. Jedynym potencjalnym ubytkiem jakościowym może być Colley, który potrafi grać na poziomie ekstraklasy, choć paradoksalnie był jednym z największych rozczarowań w I lidze.
Nie wiadomo co to znaczy: mocniejsi. O ile? Będziemy potrafili zdominować któregokolwiek przeciwnika? czy będziemy potrafili wygrać trudne mecze? Czy będziemy bardziej zdeterminowani i pragmatyczni, a mniej ze.srani jak nam nie będzie szło? Ciężko powiedzieć... Zgadam się jednak z tym, że pierwsze 3 mecze odpowiedzą nam na pytanie czy mamy szansę na awans. Jednakże brak miejsca barażowego to będzie zwyczajnie wstyd, obojętnie kto gra.
Do what you mean and mean what you do.
|