|
Ostatnio sparing z Laskiem był może słabym wyznacznikiem ale... Z nowych graczy mieliśmy w pierwszej 11 aż jednego gracza. Davida Junce na lewej obronie.
Pozostaje 10 nazwisk znane z jesieni. Jeśli zmiany będą następować sukcesywnie to na Resovia wejdą od początku max 3-4 nowe nazwiska.
Problemem nie jest za dużo Hiszpanów, ale za dużo przeciętnych piłkarzy. I to był/jest problem.
|