Jaroo1 napisał(a):

Może od wtedy jak zaczęliśmy z PP odpadać z Olimpią Grudziądz, KSZO czy innymi Błękitnymi Standard
|
W każdym z tych przypadow nie traktowano rywali jak faworytów, a w przypadku starć z Wieczysta to się ich pompuje do rangi hegemona...
0-5 z Garbarnia rok temu było pięknym podsumowaniem tego projektu. Zresztą w składzie Garbarni wtedy od 1 minut grał i Duda i Szywacz i z 5 naszych byłych juniorów.