wolfy napisał(a):

No już nie przesadzaj że dwa piwa przed meczem albo praca i kasa. Zwłaszcza w weekend.
Entuzjazmu nie ma, bo za bardzo nie ma podstaw. Kilku kolesi do odbudowy doszło, jacyś leszcze odeszli - jeśli zaczną wygrywać to entuzjazm się sam pojawi. Nie mamy takiego składu żeby się na coś napalać, trenera w sumie też.
|
Wilczku, czy nie uważasz że Jurek i Bileter przyczynili się choć odrobinę do obecnego stanu kadrowego i przebudowy oraz przede wszystkim pozycji w tabeli?
Czy to zły Sobol, Królewski i Kiko?