Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91487
Stary 02.02.2023, 21:09
Ciekawe czym Balta przekonał do siebie wujka Jurka.

Typowy odrzut menedżerski, ale prowizja wpadła za półroczne wakacje w Krakowie.

A byli tacy, co bronili tego transferu i pouczali.

Jak szpicel zarządu na forum, niejaki karherop czy jakoś tak, który bredził o braku merytorycznej dyskusji.

Przyszedł odpad, nic nie zagrał, odszedł. Jak wielu innych do tej pory, a nastepni czekają.

Wisła z Legią za ostatnie lata to najgorzej zarządzane kluby w Polsce, ale jednak Legia miała pozytywne momenty w ostatnich latach, a Wisła oprócz krótkiego zrywu po fałszywym odnowieniu nie miała - wręcz przeciwnie: zalicza najbardziej upokarzający okres w historii.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 02.02.2023 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując