Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91479
Stary 01.02.2023, 20:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Polecam alkohol. Pozwala się zdystansować.
Albo po prostu dużo pracy.
Teraz tak mam, że akurat od początku grudnia do dzisiaj miałem tyle zleceń, że przestałem pamiętać jak się nazywam, a co dopiero podniecać się rozgrywkami piłkarskimi.
Alko?
Nie chciałem zdystansować się wobec zleceń.
Albo alko, albo praca i kasa.

A wracając do składu i polityki transferowej - jakoś nie widzę tu na forum entuzjazmu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując