|
Sytuacja jest taka, że nowe transfery mogą okazać się strzałem w dziesiątkę i będziemy wieźć tę ligę, ale równie dobrze, że tym razem Kiko nie trafił i będzie jeszcze gorzej niż jesienią, lub co najwyżej tak samo.
Nazwiska, które przyszły jak na razie nie gwarantują niczego ani nawet nie wywołują entuzjazmu.
Po raz pierwszy od dawna oczekuję wznowienia rozgrywek bez żadnych emocji.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|