wolfy napisał(a):

Tandetna demagogia - nie liczy się nazwisko, tylko warsztat i to jak trener pasuje do kadry. Sobolewski umie co? Wrzutkę Furmana w pole karne - tyle widziałem do tej pory z jego myśli taktycznej. Taki Moskal już do Ekstraklasy awansował, przy Sobolewskim to jest profesor. Ale widzę że nasz trener już jest z góry usprawiedliwiony. Przecież piłkarze powinni sami się ustawić, dobrać taktykę i wygrać, a nie zawracać dupę legendarnemu fachowcowi.
OK. Ocenimy efekty tej świetnej pracy Sobolewskiego z której jest tak zadowolony już z Resovią. Rozumiem że świezi i w szczycie formy piłkarze nie będą sami strzelać sobie goli, tracić po własnych rogach, podawać do rywali i grać bez sensu po obwodzie aż do straty i kontry.
|
Przecież taki tekst pasuje jak ulał do wyczynów "mistrza" Jerzego... Sobolewski ma taką zaletę, że nie bredzi już przed meczem.