Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
kiko trenerem , to moje marzenie
|
Moim zdaniem Kiko to fachman podobnej klasy jak Sobol, a Zając trzeci mistrz. Śmiechu to wszystko warte, ale oby się jakimś cudem udało. Nie bawią się za moje, to niech se robią co chcą.