ciacho napisał(a):

Ale wszystkie nowe kontrakty Hiszpanów sa na pół roku. Sprawdzą się i awansujemy to pewnie zostaną. Nie sprawdzą się i awansujemy to odejdą, nie sprawdzą się i nie awansujemy to też odejdą. Sprawdzą się i nie awansujemy... nie, takiej zależności chyba być nie może
Ale fakt, że liczebnoć tej kadry to jakiś ewenemwnt. Tylko co z tym zrobić skoro dobrowolnie nikt nie chce odejść, a naszych asów nikt nie chce.
|
Tachi jest na półtora roku.