Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91406
Stary 24.01.2023, 23:51
Raczej co by się nie zadzialo to mit nie upadnie.

Carlitosem, Imazem czy Ivim sobie zrobił na tyle dobra opinie, że nawet po niepowodzeniu w 1 lidze połowa klubów w esa go weźmie.

Te zimowe transfery to i tak już s-f. Rynek jest już dość przetrzepany z wolnych zawodnikow, a co dopiero w oknie zimowym. Gdyby to było lato transfery byłyby o niebo lepsze.
Odpowiedz cytując