Piknik1906 napisał(a):

Dziękuję.
To niebywałe jest. Brzęczek wprost przyznaje, że to cały czas chodziło o to, żeby wskoczył do Wisły i już w lecie 2021 było takie podejście. Teraz akcje z Hyballą na wiosnę, dziwna polityka kadrowa wokół drużyny Guli w zimie, sugestie między wierszami z ostatnich briefingów Królewskiego i Jażdżyńskiego, nabierają nowego nieprzyjemnego zabarwienia. Mocno to przygnębiające.
|
bezczelność JB nie zna granic , on nie mówi że spadek Wisły to porażka , tylko ROZCZAROWANIE , kilkakrotnie użył tego słowa , nosz ja pie*dole , tak pomimo niego to sie nie wiadomo czemu odbyło tak panie brzeczek ?
dobrze ciacho pisze że Krolewski jako osoba publiczna i wciąż uwikłana w relacje biznesowe z tymi mendami z truskolasów , nie może sobie pozwolić na mówienie wprost , ale my możemy
Kuba B. = (nomen omen) Kuba Meresiński